FAQ

Masz inne pytania niż poniższe? Napisz je na mój adres e-mail:

4hitch@gmail.com

lub

appgnawrot@gmail.com ( firmowy )

Telefon : 796367993
Proszę dzwonić w miarę możliwości w godzinach od 10 do 22. Dzwoniąc z numeru zastrzeżonego nie pozwalasz mi poinformować Cię o dostępności, gdybym nie odebrał.


Czy mogę wykorzystać aplikację w celach komercyjnych?
– Możesz wykorzystywać aplikacje w celach niekomercyjnych, pamiętaj iż mimo ich udostępnienia to ja jestem ich autorem, a prawa majątkowe należą do mnie lub klientów. Wyjątkiem jest Tester4H, który jest aplikacją darmową jedynie dla publicznych szkół i uczelni, dozwolone jest jedynie zapoznanie się z działaniem aplikacji. Szczegóły na stronie projektu.

Czy mogę wykorzystać kod aplikacji ?
– Jeśli kod uważasz za użyteczny jak najbardziej zezwalam na jego wykorzystywanie.

Czy mogę otrzymać kod aplikacji xyz?
– Kod mogę przesłać jedynie aplikacji nie wykonanych na zlecenie klientów oraz nie zawsze dysponuje nadal kodem, natomiast jeśli go posiadam bez problemu Ci go prześlę. Ponadto mogę podpowiedzieć jak była dana funkcja realizowana.

Czy chcesz się przyłączyć do projektu, który może dać zarobek, ale nie musi?
– Napisz do mnie, zazwyczaj chętnie biorę udział w takich biznesach. Mam także własne pomysły, może chciałbyś dołączyć? 

Czy mogę zlecić Ci napisanie aplikacji/skryptu ?
– Tak, napisz do mnie co ma zostać wykonane, wycenie ile to będzie kosztować i jeżeli będziesz dalej zainteresowany/a to podejmę się napisania.
Po ustaleniu ostatecznej ceny, podpisujemy umowę ( może być zdalnie ) po czym, na podstawie zapisanej kwoty w umowie wystawiam Fakturę VAT

Czy chciałbyś zostać naszym pracownikiem ?

W aktualnej chwili jestem pracownikiem już jednej dużej firmy. Jestem otwarty na propozycje, interesują mnie o wiele lepsze warunki niż w aktualnej pracy jeśli miałbym ją zmieniać, gdyż jestem zadowolony z atmosfery.
Czy miałeś doświadczenia w kierowaniu projektami?
Tak, w 90% przypadków to ja kierowałem projektem w którym brałem udział jako programista. Zwykle mimo wyboru innego lidera to ja koordynowałem pracę i opieprzałem za nie przestrzeganie terminów. Zdecydowanie bardziej wolę sam być liderem, kiedy inni są zbyt wyrozumiali dla nie dotrzymywania terminów. 
Czy udzielasz korepetycji?
Zawsze wydawało mi się, że nie potrafię tłumaczyć, ale ostatnio postanowiłem spróbować swoich sił. Zajrzyj : maleapki.wordpress.com

Dlaczego w portfolio nie ma stron WWW?

Powody są dwa, aby zobaczyć mój wkład musiałbym linkować strony klientów ( obrazki nie pokażą wkładu pracy programisty ), którzy to często sami są podwykonawcami a ja przekazałem w umowie prawa autorskie. Wolę, abyś nie widział mojego wkładu w stronę WWW niż pomyślał, iż kłamię bo w stopce widnieje firma XYZ. Drugi powód to fakt, iż tworzenie stron nie jest zajęciem przeze mnie tak lubianym jak aplikacje, stąd wszelkie strony WWW wytworzone dla własnych celów to serwisy zarobkowe.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Programista